Work From Home Українські легенди Work From Home - Сделать стартовой
Work From Home - Добавить в "Избранное"
Главная
Координаты
Карта сайта
Поиск
работа дома

работа дома

НАТО: свій чи чужий?


Вернуться к началу раздела "NATO - OTAN"

НАТО: свій чи чужий?На телеканалі “1+1” у програмі Юрія Макарова й Анатолія Яреми “Документ” розпочався прем’єрний показ документальної 10-серійної стрічки “НАТО: свій чи чужий?”. Робота над нею тривала кілька місяців, хоча проект виношували чотири роки. На те були різні причини, одна з яких — відсутність фінансової бази. Хоча, напевно, мало кому відомо, що вже давно існує “Державна програма інформування населення з питань євроатлантичної інтеграції України на 2004-2007 роки”. Як бачимо з дат, вона вже завершується, а нам і досі мало відомо про НАТО. Що воно сповідує — демократичні цінності чи насильницьке підпорядкування правилам, за якими живуть країни-члени НАТО? Як живеться європейцям в Альянсі?

Для знімальної групи Вадима Кастеллі було принциповим не просити фінансової підтримки в жодної із західних структур, тим паче в НАТО, щоб її не звинувачували в заангажованості. А кошти потрібні були чималі, бо Кастеллі планував не документи вивчати, а посадити команду журналістів в автобус і проїхати країнами-членами НАТО, подивитися на їхнє життя зсередини, поговорити з місцевими жителями. Серед тих журналістів, які навесні-влітку минулого року таки вирушили у подорож, був і репортер “1+1” Мар’яна Воронович. Вона побувала у 14 європейських державах: Польщі, Литві, Латвії, Естонії, Швеції, Німеччині, Нідерландах, Бельгії, Великобританії, Франції, Італії, Словенії, Угорщині, Словаччині. І, звісно ж, зняла сюжет про Україну. Автобус з написом “НАТО: свій чи чужий?” затримувався у кожній країні приблизно на чотири дні.

— Наш фільм не про політику, а про подорож: їдемо і показуємо, що бачимо навколо,— розповів “Хрещатику” Вадим Кастеллі.— У кожній серії намагалися відобразити життя країни через простих людей, які її населяють. І зрозуміли: наскільки заможно живе та чи інша держава, залежить не від зовнішнього впливу на неї якихось структур, а від самих людей. І від того, чи можуть між собою домовитися політики...

Вихід цього проекту в ефір супроводжувався суперечками, лозунгами, звинуваченнями телевізійників в антидержавній, антиукраїнській пропаганді. Чого варті ці розмови, тепер глядач може переконатися сам.


Наверх

Вернуться к началу раздела "NATO - OTAN"

-


работа дома

Лото Забава

Українські легенди

работа дома
работа дома
Украинский астрономический портал Астрономический портал Украины
Natures Sunshine Products - доставка почтой по Украине

Copyright © 2002- 2021 workfromhome.com.ua