Work From Home Українські легенди Work From Home - Сделать стартовой
Work From Home - Добавить в "Избранное"
Главная
Координаты
Карта сайта
Поиск
работа дома

работа дома

Бі-бі-сі (українська служба) - слухати новини он-лайнБі-бі-сі (українська служба) - слухати новини он-лайн


Повернутися до меню разділу "Новини"

Британська Телерадіомовна Корпорація (англ. British Broadcasting Corporation, або просто ВВС — британська телерадіомовна компанія. За кількістю слухачів найбільша телерадіомовна компанія у світі. У штаті корпорації працює більш ніж 26 000 осіб у всьому світі, в тому числі і в Україні.

Керуючий орган корпорації — «Бі-бі-сі Траст», однак в її установчих документах зазначено, що компанія незалежна від стороннього впливу й підзвітна тільки перед глядачами й слухачами. Основний девіз компанії — «інформувати, навчати і розважати». Річний бюджет 4 мільярди фунтів.

Історія

Бі-бі-сі заснована 1922-го року групою підприємств як приватна компанія. Перша радіопрограма вийшла 14 листопада 1922 р. Усього через п'ять років, у 1927 р. компанії була надана королівський привілей і була націоналізована урядом, хоча й залишилася незалежною у редакційній політиці і має широке самоврядування. З 1929 року використовувався передавач в Лондоні, до 1930 року вже регулярні телепрограми транслювалися з використанням антени в Brookmans Park. Baird's company, зараз відома як BBC One, запустила телевізійне виробництво 2 серпня 1932 року. До перерви у мовленні, викликаного Другою світовою війною, аудиторія каналу налічувала 25-40 тис. будинків. Перерва була викликана тим, що УКХ передачі служили б відмінним пеленгом для німецьких бомбардувальників, та й інженери і техніки були необхідні для військових цілей.

Всесвітня служба BBC почала мовлення в 1932 році. У 2011 році бюджет служби становив 272 млн фунтів (близько 430 млн доларів), а загальна аудиторія теле- і радіопрограм, а також Інтернет-сайтів, досягала 241 млн людей по всьому світу.

В 1946 році телемовлення відновилося з Alexandra Palace. The BBC Television Service виробляв трансляцію різноманітних програм, що охоплюють широку аудиторію.

BBC TV було перейменовано в BBC1 в 1964 році після запуску BBC2, третього за рейтингом каналу у Великобританії (другим був ITV). Пожежа на електростанції Battersea викликав велике відключення електроенергії по Лондону, що відклало запуск каналу, запланований на 20 квітня 1964 року. Відкриття каналу проходило при свічках. BBC2 перший з британських каналів став мовити в діапазоні ультрависоких частот.

В 1967 році BBC Two став першим каналом в Європі, що транслює телепередачі в кольорі за схемою PAL. (BBC One і ITV почали трансляцію в кольорі тільки в листопаді 1969 року). BBC Two не показував « мильних опер» і звичайних новин. Ведучий Девід Аттенборо пішов з BBC Two для роботи в BBC «Природна історія», що існувала до 1950-х. Всьому світу відомі створені даними об'єднанням програми Девіда Аттенборо: «Життя на Землі», «Невидиме життя рослин», «Блакитна планета» і «Планета Земля». В 1974 році ВBC представило першу систему телетексту Ceefax.

У липні 2003 року BBC почала транслювати програми за допомогою супутника Astra 2D, що обійшлося BBC в 85 мільйонів фунтів. У липні 2004 року BBC відсвяткувала п'ятдесятиріччя. Запис цієї події вийшла на DVD. Наприкінці 2006 року управління BBC Television, очолюване Джано Беннет, влилося в ширше об'єднання: BBC Vision.

За роки компанія розширила своє мовлення майже на всі регіони світу і додала до радіомовлення телебачення й інтернет. Українська служба Бі-бі-сі також представлена у Всесвітній службі. Бі-бі-сі також відома завдяки якісним інформаційним та розважальним програмам, які вона продає іншим компаніям. Отримує фінансову підтримку від держави.

29 квітня 2011 року ВВС припинила мовлення українською мовою.

Крім української, припинено радіомовлення також азербайджанською, російською (за винятком окремих програм в інтернеті), іспанською (для Куби), в'єтнамською, китайською і турецькою мовами.

Голова Всесвітньої служби Пітер Горрокс оголосив, що 650 робочих місць із 2400 буде закрито протягом наступних 3 років, більшість із них - протягом першого року.

ВВС раніше повідомила про закриття 5 мовних служб через скорочення бюджету корпорації. Закрито албанську, македонську, сербську служби, а також редакції, які випускають програми для країн Карибського регіону англійською мовою та португальською - для країн Африки.

Окрім повного закриття 5 мовних служб, ще 7 служб, серед яких і українська, припиняють радіомовлення, але залишаться в інтернеті. Скорочено чи закрито багато програм Всесвітньої Служби англійською мовою, включно із "Європа сьогодні".

ВВС також оголосила про закриття приблизно 200 веб-сайтів англійською мовою і звільнення 360 людей, зайнятих їхнім виробництвом.

Джерело: http://uk.wikipedia.org/wiki/


Нагору

Повернутися до меню разділу "Новини"

-


работа дома

Лото Забава

Українські легенди

работа дома
работа дома
Украинский астрономический портал Астрономический портал Украины
Natures Sunshine Products - доставка почтой по Украине

Copyright © 2002- 2021 workfromhome.com.ua