Work From Home Українські легенди
Главная
Координаты
Карта сайта
Поиск
работа дома

Українські легенди

Лото Забава


работа дома

The Beatles

Вернуться с перечню раздела "Новости"

The Beatles

Суд у Нью Йорку ухвалив рішення, що легендарний британський гурт Бітлз може судитися зі своєю записувальною компанією ЕМІ на понад $25 млн. з позову про невиплачені кошти за авторські права.

Адвокати, що репрезентують Пола Макартні і решту членів Бітлз заявляють, що компанія ЕМІ та її підрозділ - компанія Капітол Рекордз навмисне позначали певні записи Бітлз як рекламні, або браковані, щоб не платити за авторські права при продажу тих платівок.

Компанія ЕМІ заявила у свою чергу, що подаватиме апеляцію у цій справі.

Кореспондент Бі-Бі-Сі Джеймс Вестгед каже, що ця досить серйозна суперечка між Бітлз та їхньою записувальною компанією ЕМІ триває майже 30 років.

Дочірня компанія Капітол Рекордз вже виплатила згідно з попередніми рішеннями судів десятки мільйонів доларів свого часу несплачених авторських прав.

Нині двоє з живих членів Бітлз: Пол Макартні та Ринґо Старр, а також удова Джона Ленона Йоко Оно разом з фундацією Джорджа Гарисона заявляють, що фінансовий аудит викрив факт того, що ЕМІ та Капітол Рекордз навмисне визначали певні твори Бітлз як промоцій ні, або ж пошкоджені, аби не виплачувати кошти за авторські права.

Фахівці вбачають у разі виграшу справи Бітлз величезні втрати для компанії ЕМІ.

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/entertainment/story/2006/08/060831_beatles_royalties_bt.shtml

August 2006-


работа дома
работа дома
Украинский астрономический портал

Copyright © 2002- 2022 workfromhome.com.ua